O MNIE

EZO ONEIR

Fotografia artystyczna, która przeniesie Cię w wymiar baśni. Każde zdjęcie to oddzielna opowieść spoza rzeczywistości w której świat zdaje się uchylać rąbka tajemnicy - otwierając magiczne krainy. Tu każde drzewo ma swoją historię, a na każdej polanie znajduje się ukryta furtka.

„Poza Rzeczywistością” to nazwa marki, której twórczynią jest Ezo Oneir (Agnieszka "Ezo Oneir" Mlicka). Fotograficzka pochodzi z Bydgoszczy, ale prowadzi działania na terenie całego kraju. Wyłamała się z typowej konwencji fotografii artystycznej. Zdjęcie stanowi dla niej szkic do ukazania oblicza modeli jako zjaw sennych.

Sięga po inspirację do innych wymiarów i galaktyk. Jej prace to połączenie onirycznej baśni i wizualizacji podróży duchowych.
Sama mówi o swojej twórczości: „Nie ulegam modzie i trendom, nie boję się używania koloru, ocierania się o definicję kiczu i łamania reguł w fotografii.

Ulegam natomiast zdecydowanie emocjom i chwilom. W nowe doświadczenia i projekty artystyczne wchodzę z ciekawością i zaufaniem. Zdjęcie stanowi  dla mnie szkic do dalszej pracy.
Zawsze chciałam być malarką - maluję więc graficznie - stwarzam inne światy, wymiary i bajki”. Fotografuje od kiedy dostała od Taty radziecki aparat Agat.
Uwieczniała nim świat dzieciństwa lat 80-tych.

Z wykształcenia jest m.in. absolwentką Technikum Fotograficznego w Bydgoszczy (rok ukończenia 2000) z dyplomem o specjalizacji Makrofotografia Przyrodnicza (prace dostępne na Fine Art America, Etsy, ArtFido oraz stronie agnieszka-mlicka.pixels.com).

Ukończyła również studia na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji Grafika Komputerowa, które umożliwiły jej realizację swojej własnej wizji artystycznej poprzez modyfikację obrazu.
Jej wizje to połączenie onirycznej baśni z podróżami duchowymi poza ziemskie przestrzenie. Fotografka zajmuje się ezoteryką oraz zgłębia tajniki numerologii i astrologii. Ezo jest również pisarką i prowadzi warsztaty fotografii artystycznej.

Ponadto jest również Prezesem fundacji artystycznej „Przestrzeń WariaNtów”, której celem jest promowanie wszelkiej twórczości artystycznej ze szczególnym uwzględnieniem fotografii, malarstwa, teatru, muzyki i literatury.

<a href='https://ezo-oneir.oferteo.pl/' target='blank'>
<img src='https://www.oferteo.pl/images/buttons/ps_brown_big.png?customerId=3459766' border='0' alt='Fotografia Poza Rzeczywistoscia Ezo Oneir Agnieszka Mlicka - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl' title='Fotografia Poza Rzeczywistoscia Ezo Oneir Agnieszka Mlicka - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl'/>
</a>